Üyelik
Sepetim
İletişim
Kurumsal

Güvenli Alışveriş

Kperde.com`da kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri esnasında  girilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde tutulmamaktadır.


Bilgileriniz üçüncü şahısların erişiminden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu nedenle, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik sistemi içerisinde hareket edilir. Bu sistem pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir ve uluslararası bir standarttır.


www.kperde.com web sitesinde yer alan her türlü bilgi sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin eksik veya hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu, www.kperde.com ` dan temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle www.kperde.com` un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.


www.kperde.com, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve www.kperde.com web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. www.kperde.com web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

Yukari