Üyelik
Sepetim
İletişim
Kurumsal

Garanti Şartları

1. Garanti süresi, teslim tarihinden itibaren 2 yıldır. Garanti süresi, ürünün kullanıcıya teslim edildiği tarihten itibaren başlar. (4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda belirtilen, müşterinin 14 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü red etme hakkı dahilinde iade ve değişim işlemleri yapılabilmektedir.) .

Mesafeli Satış Sözleşmesi Uygulaması Hakkındaki Yönetmelik md.15 gereği tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. 

2. Malın bütün parçaları firmamızın garantisi kapsamındadır. 

3. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 15 iş günüdür.

4. Ürünün garanti süresi kapsamında, işçilik, malzeme veya arıza durumunda hiçbir ücret talep edilmeden tamiri yapılacaktır.

5. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususların dışında kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamında değildir. 

6. Garanti şartları ile ilgili çıkabilecek sorunlar da Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü` ne başvurulabilir.
Yukari