Üyelik
Sepetim
İletişim
Yardım Merkezi

Stor Perde Nasıl Takılır

Montaj konusunda bir çok bayanın kafasında soru işareti olan bize de sıkça sorulan Stor Perde Nasıl Takılır sorusunu yanıtlıyoruz. Kperde.com olarak biz sizin için her şeyi düşünüyoruz pratik ve kolay bir şekilde montaj yapmanızı sağlıyoruz.

Ürün paketlerimizin içerisinde bulunan korniş aparatı demir ayak ve vida işinizi daha da kolaylaştıracak. Örnek verecek olursak Stor Perde Nasıl Takılır sorusu daha kolay yanıtlamış oluruz. Örneğin; 100 cm'l ik bir stor perdenin nasıl takılacağını anlatalım.

Öncelikle paketin içinden çıkan iki adet korniş aparatını kornişin kanalına geçirin. Sonra ise demir ayağı korniş aparatına vida ile sabitleyin takılacak yer oluşmuştur. Sonra ise stor perdenin kasasını demir ayağa yerleştirin böylelikle montaj tamamlanmış olur.

Bu vermiş olduğumuz örnek tavanda korniş olan evler için geçerlidir korniş olmayan evlerde ise matkap yardımı ile duvar vidanın ve dübelin gireceği çapta delinir ve dübel takılır sonrasında vida yardımı ile demir ayak duvara monte edilir, böylelikle perde montajı sona ermiştir.

Stor Perde Nasıl Takılır
daha detaylı görmek isterseniz video bölümünden bakabilirsiniz.
Yukari