Üyelik
Sepetim
İletişim
Blog

Stor Perde Modelleri 2016

Perde sektöründe geçtiğimiz yıllara oranla mekanik sistemlerin ön plana çıktığını gözlemlemekteyiz. Böylelikle sistem perdelerinin başında gelen stor perdeler en çok ilgiyi gören gruplardır. Stor Perde Modelleri 2016 yılı olarak bir çok yenilik sergilemiştir genellikle düz ve pastel renkler kullanılmıştır.

Stor perdelerin modern görünümü ve rahat kullanılması bayanların tercih sebeplerinin en başında gelmektedir. Temizlik açısından silinebilir özelliğe sahip olması ve dekoratif olarak her türlü mekana uygulanması taleplerin yoğunlaşmasını daha çok arttırmıştır. Stor Perde Modelleri 2016 yılında etek boncuk modasını geride bırakmış gibi gözüküyor.

Boncukların peteklerin arasına girmesi ve kopması sonucunda perdenin görünümü bozulmaktadır böylelikle bayanların tercihleri arasında yer almamaktadır. 2016 yılında genellikle tercih edilen stor perde modelleri sade ve açık renklerdir. Her zevke ve modele sahip olan sitemizde  Stor Perde Modelleri 2016 yılının en moda renklerini seçip evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Yukari